REKLAMA
Toon Cup 2019

Toon Cup 2019

Cartoon Network

Popis

Střílej, obehrávej a skóruj ve zcela nové a bezplatné fotbalové hře Toon Cup! Bav se a vybírej si do týmu své oblíbené postavy ze seriálů, které znáš z kanálu Cartoon Network. Může
Střílej, obehrávej a skóruj ve zcela nové a bezplatné fotbalové hře Toon Cup! Bav se a vybírej si do týmu své oblíbené postavy ze seriálů, které znáš z kanálu Cartoon Network. Můžeš hrát zápasy a vyhrávat turnaje, za které budeš dostávat body. Zdokonaluj postupně své dovednosti a spolupracuj se svým týmem, abys nastřílel góly a probojoval se do čela tabulky.

Cílem hry je střílet góly do soupeřovy branky a hlídat si tu vlastní. Nenech se zmást, skórovat nemusí být tak jednoduché, jak se zdá. Zvlášť, když má soupeř tak drsné brankáře! Bojuj, kličkuj, přihrávej a střílej, aby váš tým vyhrál! Dávej také pozor na úžasné bonusy, na které lze během hry narazit. Mohou tvému týmu poskytnout zásadní podporu (nebo naopak problém, pokud je získá soupeř)! Patří k nim třeba super rychlost či ochranný štít.

Žádný správný fotbalový zápas se neobejde bez rozhodčího, a proto letos Toon Cup jako rozhodčí přivítá Nicole ze seriálu Gumballův úžasný svět! Dávej si pozor – pokud provedeš nečistý zákrok, může na tebe vytáhnout píšťalku!

Hra je zábavná a rychlá. Ovládání hráčů a soupeření v šampionátu tě bude náramně bavit! Procvičuj si své dovednosti, předváděj svůj talent a získej si prostor na hřišti.

Snímky obrazovky