REKLAMA
Toon Cup 2020

Toon Cup 2020

Cartoon Network

Popis

Zahraj si Toon Cup 2020, naši zcela bezplatnou fotbalovou hru! Užij si legraci při výběru hráčů z oblíbených postav seriálů Cartoon Network, jako jsou třeba Leďák ze seriálu Mezi n
Zahraj si Toon Cup 2020, naši zcela bezplatnou fotbalovou hru! Užij si legraci při výběru hráčů z oblíbených postav seriálů Cartoon Network, jako jsou třeba Leďák ze seriálu Mezi námi medvědy, dívčí superhrdinku Batgirl z DC Superhero Girls nebo Darwina z Gumballova úžasného světa. Vylepšuj své dovednosti k dokonalosti a propracuj se se svým týmem ke gólům, které ti zaručí cestu na vrchol žebříčku!

Cílem hry je střílet góly do soupeřovy branky a hlídat si tu vlastní. Nenech se zmást, skórovat nemusí být tak jednoduché, jak se zdá. Zvlášť, když má soupeř tak drsné brankáře! Bojuj, kličkuj, přihrávej a střílej, aby váš tým vyhrál! Dávej také pozor na úžasné bonusy, na které lze během hry narazit. Mohou tvému týmu poskytnout zásadní podporu (nebo naopak problém, pokud je získá soupeř)! Patří k nim třeba super rychlost či ochranný štít.


Žádný správný fotbalový zápas se neobejde bez rozhodčího, takže přivítej Nicole ze seriálu Gumballův úžasný svět! Dávej si pozor – pokud provedeš nečistý zákrok, může na tebe vytáhnout píšťalku!

Hra je zábavná a rychlá. Ovládání hráčů a soupeření v šampionátu tě bude náramně bavit! Procvičuj si své dovednosti, předváděj svůj talent a získej si prostor na hřišti.

VYTVOŘ SI TÝM
Vytvoř si tým z hrdinů z nejlepších seriálů na Cartoon Network včetně:

·      Batgirl a Wonder Woman ze seriálu DC Super Hero Girls - Dívčí superhrdinky
·      Craiga a Kelsey ze seriálu Craig od potoka
·      Čtyřhnáta a Akcelerátora z Bena 10
·      Robina, Kyborga a Raven ze seriálu Mladí Titáni, do toho!
·      Jablka a Cibule ze seriálu Jablko a Cibule
·      Finna a Jakea z Času na dobrodružství
·      Gumballa a Darwina z Gumballova úžasného světa
·      Kytky, Bublinky a Panenky z Raketových holek
·      Grize, Pandy a Leďáka ze seriálu Mezi námi medvědy
·      Mao Maoa a Jezeklopse ze seriálu Mao Mao: Dobrodružství ryzího srdce

Sestav neporazitelný tým a pečlivě vybírej hráče podle jejich statistik a dovedností: přesnosti, rychlosti a síly výstřelu. Letos najdeš v Toon Cupu i nové hráče včetně Mao Maa a Jezeklopse ze seriálu Mao Mao: Hrdinové ryzího srdce.

ZVOL SI ZEMI
Do šampionátu Toon Cup si vybírej země z celého světa. Mistrem světa může být kdokoli! Hraj hry, střílej góly a získávej body, aby se tvůj tým probojoval do čela tabulky.

POSTAV SE KAŽDODENNÍM VÝZVÁM
Protože ve hře na tebe čeká mnohem víc položek k odemknutí, budeš potřebovat každou minci navíc – proto jsme ve hře letos připravili tři nové výzvy na každý den! Když je splníš, získáš mince navíc. Najdeš je na domovské stránce hry! Podívej se, jak taková výzva může vypadat:
· Skóruj 2 góly s Bublinkou z Raketových holek
· Dokonči 5 obehrávek v tutnaji
· Během turnaje musíš šestkrát přihrát míč mezi hráči.

Snímky obrazovky