REKLAMA
Make and Race 2

Make and Race 2

Boomerang

Popis

Boomerang Make and Race 2 má všechno, co měla původní hra Make and Race, a je dokonce JEŠTĚ SKVĚLEJŠÍ! Klasická hra se vrací s novými postavami, novými vozidly, novými tratěmi a SP
Boomerang Make and Race 2 má všechno, co měla původní hra Make and Race, a je dokonce JEŠTĚ SKVĚLEJŠÍ! Klasická hra se vrací s novými postavami, novými vozidly, novými tratěmi a SPOUSTOU nových způsobů, jak si vytvořit úplně nejlepší autíčko na světě! Vyber si tým svým oblíbených postav od Boomerang, sestav si vlastní vůz do posledního šroubku, pošli ho na trať a užij si s ním spoustu legrace!

SESTAV SI SVŮJ VŮZ
V Boomerang Make and Race 2 se svými autíčky nejenom závodíš, ale taky je vytváříš od základu! Nejdřív si zvol karoserii – cokoli od mrštných závoďáků po mohutné tanky! Pak přijdou na řadu kola: chceš mít místo předních pneumatik čokoládové koblihy? Jen do toho! Nebo máš radši klasická závodní kola? Žádný problém, a klidně to promíchej! Už máš obuto? Čas na BARVU! Nastříkej svoje vozidlo kolika barvami chceš – je to jenom na tobě. A to NENÍ VŠECHNO! Vyšperkuj si vozítko celou řadou doplňků – od raketových trysek přes balónky až po akvárko – a nakonec ho vyzdob samolepkami svých oblíbených postav z Boomerang! Můžeš si klidně vytvořit víc aut a mít na každý typ závodu jiné!

ZÁVOĎ S NÍM
Máš svoje autíčko snů? Čas vyrazit na závod! Utkej se s ostatními závodníky na divokých a poťouchlých tratích plných rychlých rovinek, ale i obřích kopců a ramp, kde to JEN LÍTÁ! Zkus najet co nejlepší čas, vyhýbej se protivníkům a snaž se nenabírat zátěž. Na prozkoumání čeká pět zábavných závodních světů, a v každém musíš zvládnout hned tři odlišné tratě! Od šumných zelených lesů přes tropické ostrovy až po města plná mrakodrapů, pořád je co objevovat!

VYBER SI TÝM
"Tvé oblíbené postavy z Boomerang jsou tu a jsou připravené závodit! Jakmile auto dokončíš, čeká tě volba řidiče, který usedne za volant. Projdi si seznam týmů a vyber si své oblíbence!

∙ Scooby-Doo a Shaggy ze seriálu Scooby-Doo!
∙ Tom a Jerry ze seriálu Tom a Jerry!
∙ Taz a Kačer Daffy ze seriálu Looney Tunes!
∙ Bugs Bunny a Kojot Wiley ze seriálu Looney Tunes!
∙ Dick Dastardly a Muttley z Wacky Races!

​"

SBÍREJ AUTA
V Make and Race 2 je víc aut než kdy dřív! Spousta modelů k odemčení a vylepšení, od mrštných závoďáků přes létající talíře po pirátskou loď na kolečkách, a MNOHO DALŠÍCH! Nikdy nevíš, co se odemkne další, tak nepřestávej závodit, rozšiřuj svou sbírku a vytvářej stále nová závodní mistrovská díla.

ODEMYKEJ TRATĚ
S pěti závodními světy po třech tratích máš spoustu tras, kde se prohánět! Snaž se překonat svůj nejlepší čas a udržet si náskok před protivníky. Čím víc budeš závodit, tím víc tratí se odemkne. Zvládneš je odemknout všechny a stát se mistrem v závodění?

ZÍSKÁVEJ VYLEPŠENÍ
Sbírej během závodu mince, za které lze pořizovat úpravy a vylepšení pro vozidla! Na odemčení čekají spousty vtipných doplňků, aby vždycky bylo, čím své auto vylepšit. Od pánví přes párty čepice až po bazuku od ACME – nikdy nevíš, co se odemkne příště!

Snímky obrazovky