REKLAMA
Powerpuff Yourself

Powerpuff Yourself

Raketové holky

Popis

Raketové holky x NewJeans – Oslav 25 let Raketových holek s výjimečným balíčkem přizpůsobení avatarů od K-Pop NewJeans! Limitovaná edice

Přeměň se na jedinečného avatara s aplik
Raketové holky x NewJeans – Oslav 25 let Raketových holek s výjimečným balíčkem přizpůsobení avatarů od K-Pop NewJeans! Limitovaná edice

Přeměň se na jedinečného avatara s aplikací Powerpuff Yourself! Super roztomilá, mega trendy stylová apka na tvorbu avatarů je větší a lepší než kdy dřív. Vytvářej svoji postavu, zkoušej různé kostýmy a upravuj podle sebe.

Přidej se k Bublince, Panence a Kytce a staň se členem toho nejlepšího týmu se svým jedinečným stylem! Buď sladká, šmrncovní anebo bambilion dalších kombinací - vytvoř si avatara podle sebe.

BUĎ RAKETOVÁ
Staň se Raketovou holkou (nebo klukem) s touto bezplatnou aplikací. Jednoduché používání, nekonečně mnoho kombinací, a unikátní garderóba pro tvého avatara!

VYTVOŘ SI IMAGE
Vyber si ze stovek kombinací účesů, doplňků, outfitů, mazlíčků a mnoho dalšího a vytvoř ideální Raketovou verzi sebe sama, tvých přátel, blízkých a kohokoli dalšího budeš chtít!

JAKÁ JE TVÁ SÍLA?
Až bude Raketový avatar hotový, vyber si svou sílu, speciální schopnost, která ti pomůže se záchranou světa. Jsi ochránce všech kamarádů? Umíš lidi rozesmát? Jaká je tvá síla?

SDÍLEJ S KAMARÁDY
Svého úžasného Raketového avatara si můžeš stáhnout a ukázat ho kamarádkám - můžete vytvořit Raketový tým!

S aplikací Powerpuff Yourself můžeš být extra roztomilá, super silná nebo jakákoli jiná, fantazii se meze nekladou!

Snímky obrazovky