REKLAMA

Popis

Fotbal je zpátky a je lepší, než kdy dřív! Zahraj si Toon Cup, zcela bezplatnou fotbalovou hru! Užij si zábavu se svými oblíbenci, jako jsou Darwin z Gumballova úžasného světa, Bub
Fotbal je zpátky a je lepší, než kdy dřív! Zahraj si Toon Cup, zcela bezplatnou fotbalovou hru! Užij si zábavu se svými oblíbenci, jako jsou Darwin z Gumballova úžasného světa, Bublinka z Raketových holek a Jablko ze seriálu Jablko a Cibule. Ovládni své dovednosti a spolu s týmem skóruj a probojuj si cestu až na vrchol žebříčku v tom největším fotbalovém turnaji vůbec!

VYTVOŘ SI TÝM
Sestav neporazitelný tým pečlivým výběrem hráčů. Vybírej podle jejich statistik a dovedností. Letos na Toon Cupu vítáme zcela nové hráče, včetně Jessicy z Craiga od potoka,, Elliotta a Moa ze seriálu Elliott z planety Země a Beast Boye z Mladí Titáni, do toho! Je tu spousta dalších hráčů, ze kterých můžeš vybírat, včetně:

· Craiga a Kelsey ze seriálu Craig od potoka
· Čtyřhnáta a Akcelerátora z Bena 10
· Kyborga a Raven ze seriálu Mladí Titáni, do toho!
· Jablka a Cibule ze seriálu Jablko a Cibule
· Finna a Jakea z Času na dobrodružství
· Darwina a Anais z Gumballova úžasného světa
· Kytky, Bublinky a Panenky z Raketových holek
· Panda a Leďák ze seriálu Mezi námi medvědy
· Jezeklopse ze seriálu Mao Mao: Hrdinové ryzího srdce

ZVOL SI ZEMI
Do šampionátu Toon Cup si vybírej země z celého světa. Mistrem světa může být kdokoli! Hraj hry, střílej góly a získávej body, aby se tvůj tým probojoval do čela tabulky.

SKÓRUJ
Cílem hry je střílet góly do soupeřovy branky a hlídat si tu vlastní. Nenech se zmást, skórovat nemusí být tak jednoduché, jak se zdá. Zvlášť, když má soupeř tak drsné brankáře! Bojuj, kličkuj, přihrávej a střílej, aby tvůj tým vyhrál! A pozor na úžasné bonusy, na které lze během hry narazit. Týmu mohou významně pomoct (nebo ho naopak dostat do úzkých v rukách soupeře)! Patří k nim třeba superrychlost či ochranný štít.

ZAHRAJ SI TOON LIGY
Objev zbrusu nový herní režim Toon Ligy. Vytvoř si tým a hraj proti Super Týmům! Vyhrávej zápasy, získávej body a dokončuj nejrůznější Ligy! Každá Liga má svoji úžasnou trofej – dokážeš je vyhrát všechny?

ODEMYKEJ FOTBALOVÉ MÍČE, STADIONY A POSTAVY
Hra přináší spousty super položek, které můžeš odemknout, včetně navýšení dovedností, tematické stadiony a spousty fotbalových míčů! A to jsme ještě nezmínili, že můžeš získat přístup k novým postavám, jako je třeba Elliott ze seriálu Elliott z planety Země!

POSTAV SE KAŽDODENNÍM VÝZVÁM
Protože je tu skvělý výběr položek k odemknutí, budeš potřebovat další mince! Plň každodenní výzvy a získej mince.

Snímky obrazovky