REKLAMA

Popis

Vytvoř si svůj vysněný tým a vyber si své oblíbené postavy, jako jsou Darwin z Gumballova úžasného světa, Raven z Mladí titáni, do toho! a Jakea ze seriálu Čas na dobrodružství.. D
Vytvoř si svůj vysněný tým a vyber si své oblíbené postavy, jako jsou Darwin z Gumballova úžasného světa, Raven z Mladí titáni, do toho! a Jakea ze seriálu Čas na dobrodružství.. Doveď své dovednosti k dokonalosti a spolupracuj se svým týmem. Střílej góly a probojuj se na vrchol žebříčku v dosud největším turnaji Toon Cup! Je to víc než jen hra – je to Toon Cup!

VYTVOŘ SI TÝM
Kdo bude kapitánem a brankářem? Rozhodni se podle sebe! Vytvoř neporazitelný tým pečlivým výběrem hráčů na základě jejich statistik a schopností.

· Supergirl a Wonder Woman ze seriálu DC Super Hero Girls – Dívčí superhrdinky
· Craiga a Kelsey ze seriálu Craig od potoka
· Čtyřhnáta a Akcelerátora z Bena 10
· Kyborga a Raven ze seriálu Mladí Titáni, do toho!
· Jablka a Cibule ze seriálu Jablko a Cibule
· Finna a Jakea z Času na dobrodružství
· Darwina a Anais z Gumballova úžasného světa
· Kytka, Bublinka a Panenka z Raketových holek
· Panda a Leďák ze seriálu Mezi námi medvědy
· Jezeklopse ze seriálu Mao Mao: Hrdinové ryzího srdce

ZVOL SI ZEMI
Zapiš se do fotbalové historie se svou oblíbenou zemí! Do šampionátu Toon Cup si vybírej země z celého světa. Mistrem světa může být kdokoli! Hraj hry, střílej góly a získávej body, aby se tvůj tým probojoval do čela tabulky.

SKÓRUJ
Cílem hry je střílet góly do soupeřovy branky a hlídat si tu vlastní. Nenech se zmást, skórovat nemusí být tak jednoduché, jak se zdá. Zvlášť, když má soupeř tak drsné brankáře! Obehrávej, kličkuj, přihrávej a střílej, aby tvůj tým vyhrál! A pozor na úžasné bonusy, na které lze během hry narazit. Týmu mohou významně pomoct (nebo ho naopak dostat do úzkých v rukách soupeře)! Patří k nim třeba superrychlost či ochranný štít.

REŽIM OFFLINE
Hraj na cestách, kdekoli bez připojení k Wi-Fi. Jen se ujisti, že je hra stažená na zařízení.

ODEMYKEJ FOTBALOVÉ MÍČE, STADIONY A POSTAVY
Také je k výběru spousta úžasných doplňků včetně vylepšení statů, tématické stadiony a hromady fotbalových míčů! A to nemluvíme o výjimečných postavách, které lze odemknout, jako je například Batgirl ze seriálu DC Super Hero Girls – Dívčí superhrdinky!

POSTAV SE KAŽDODENNÍM VÝZVÁM
Protože je tu skvělý výběr položek k odemknutí, budeš potřebovat další žetony! Plň každodenní výzvy a získej žetony.


***** Co je nového *****

Odemykej úplně nové hráče!
Rozšiř svůj tým odemknutím zcela nových hráčů, včetně Mordecaje a Rigbyho ze seriálu Normálka a Batmana ze seriálu Mladí titáni, do toho!

Spousty dalších úžasných odemknutelných položek!
Tím zábava nekončí, objev řadu zbrusu nových odemykatelných položek včetně balíčků barev souprav, míčů a postav.

Staň se součástí akce v Toon Cup úkolech!
Zbrusu nový způsob, jak se ponořit do dramatického chaosu fotbalu Cartoon Network. V sázce je hodně, protože tvé oblíbené postavy se utkají na hřišti. Každý příběh je plný překvapení včetně výzev, bláznivého počasí a dalších věcí! Blahunka z Raketových holek debutuje a připojí se k Bublice, Kytce a Panence a utká se na hřišti s Mojem Jojem! Tím ale zábava nekončí – dej si pozor na potravinovou apokalypsu na hřišti, když budou Gumball a Richard hrát v režimu úkolu s jídlem.

Nové turnaje navíc!
Vyhlížej nové turnaje naživo. Vyber si svou zemi a střílej, přihrávej a skóruj: dostaň se na vrchol žebříčku.

Snímky obrazovky