REKLAMA
Cartoon Network GameBox

Cartoon Network GameBox

Cartoon Network

Popis

VŠECHNY OBLÍBENÉ SERIÁLY NA JEDNOM MÍSTĚ
Hraj hry k těm NEJLEPŠÍM seriálům z Cartoon Nertwork. Čekají na tebe postavy, jako je Gumball, Darwin, Robin, Raven, Finn, Jake, Čtyřhnát
VŠECHNY OBLÍBENÉ SERIÁLY NA JEDNOM MÍSTĚ
Hraj hry k těm NEJLEPŠÍM seriálům z Cartoon Nertwork. Čekají na tebe postavy, jako je Gumball, Darwin, Robin, Raven, Finn, Jake, Čtyřhnát a řada dalších!

ZAHRAJ SI TY NEJLEPŠÍ HRY
Skóruj, porážej nepřátele, přeskakuj kopce a mrakodrapy, sbírej odznaky a bonusy a hraj úžasné hry s této nové herní aplikaci Cartoon Network. S touto aplikací můžeš hrát, kde jen chceš.

HRY K SERIÁLU GUMBALLŮV ÚŽASNÝ SVĚT
Navštiv Elmora a hraj hry se svými oblíbenými postavami ze seriálu Gumballův úžasný svět – s Gumballem, Darwinem, Anais, Banánem Joem a mnoha dalšími! Ve hře „Elmore Breakout“, Gumball a jeho přátelé utíkají z Elmorské školy. Nebo se rozhoupej s Gumballem a Darwinem ve hře „Swing Out“, musíš s nimi skákat z plošiny na plošinu skrz vesmírem.

HRY K SERIÁLU MLADÍ TITÁNI, DO TOHO!
Líbí se ti bojové hry? Mrkni na „Slash of Justice“ a postav se vlnám lítých nepřátel, bojuj s nimi a dostaň se  do akademie ÚL. Pokud hraješ raději arkádové akční hry, vyber si „Raveniny duhové sny“, ve kterých sní o tom, jak se znovu stane šťastnou růžovou Raven, tak skákej s jejím jednorožcem z obláčku na obláček, než se vzbudí!

HRY K SERIÁLU BEN 10
Podívej se na všechny akcí nabité hry k seriálu Ben 10! Létej s Benem skrz ulice a porážej nepřátele ve hře „Power Surge“, transformuj se do mocných mimozemšťanů a vyhrávej bitvy s nelítostnými bossy na konci každé úrovně. Můžeš se také transformovat do Pušivce ve hře „Steam Camp“ a zachraňovat nicnetušící turisty po tom, co přírodní rezervaci napadne armáda zlých Paromorových robotů.

HRY K SERIÁLU ČAS NA DOBRODRUŽSTVÍ
Vydej se do země Óóó a zahraj si zábavné hry plné dobrodružství. Ochraň Finna a Jakea před útoky Ledového krále v nejnovější hře „Marceline's Ice Blast“. Jestli máš rád/a Marceline, čeká tě super zábava s její radikální hudbou: odežeň vlny postupujících tučňáků s šokovými vlnami její hudby. A dej pozor na Ledového krále!

HRY K SERIÁLU RAKETOVÉ HOLKY
Přidej se ke Kytce, Bublince a Panence a doveď rozmazlenou Princeznu Penězorádovou a stovky jejích létajících androidů na souboj po škole „Mech Mayhem“.. Ve hře „Trail Blazer“ můžeš otestovat své létající dovednosti a zastavit Moja Joja tak, že se vyhneš všem překážkám na nad městečkem Townsville.

HRY K SERIÁLU MEZI NÁMI MEDVĚDY
Poznej celou bandu – Leďáka, Pandu a Grizze, a také jejich kamarády. Ve hře „Shush Ninjas“ se staneš nindžou a obráncem spravedlnosti v kině a budeš říkat všem lidem, kteří při filmu hlasitě srkají kolu, baví se nebo rušivě hrají hry na telefonu, aby toho nechali.

KAŽDÝ MĚSÍC NOVÉ HRY
Vždycky je co objevovat a hrát. Když jsi na cestě do školy, v autobusu nebo jedeš na prázdniny, můžeš hrát hry Cartoon Network OFFLINE. Jen se ujisti, že jsou tvé oblíbené hry stažené na zařízení. Požádej mamku, taťku nebo jiného dospělého o pomoc, pokud tvé zařízení nemá dostatek místa v paměti.

Hraj každý týden a objevuj nové hry a překvapení.

Snímky obrazovky