REKLAMA
Hra Gumballova úžasná párty

Hra Gumballova úžasná párty

Gumballův úžasný svět

Popis

Gumball pořádá večírek a vy jste zváni! připravte se pořádně si užít s jeho rodinou, přáteli a nepřáteli a prozkoumejte čtyři zajímavé deskové hry s tématikou z Gumballova úžasného
Gumball pořádá večírek a vy jste zváni! připravte se pořádně si užít s jeho rodinou, přáteli a nepřáteli a prozkoumejte čtyři zajímavé deskové hry s tématikou z Gumballova úžasného světa. Pospíchejte s kamarády bod po bodu do cíle – a zkoušejte, jak jsou na tom vaše dovednosti v soutěživých hrách! Nikdy nevíte, co se stane ve hře Gumballova úžasná párty!

"Ahoj! Jsem Richard Watterson! Možná mě znáte jako Gumballova taťku, nebo jako chlápka, co mu zakázali vstup do více než padesáti Bezva Burgerů po Elmoru! Ať tak, či tak, vítejte ve hře Gumballova úžasná párty! Díky téhle super apce můžete k nám domů a zahrát si deskové hry! Gumball a jeho kámoši mě nenechají hrát, protože posledně jsem si sedl na kostky a od té doby už se nenašly… ale protože tohle je celé digitální, určitě už se to nestane! Už vás nechám hrát si s hlavními hrdiny, určitě si to skvěle užijete! Richard KONČÍ."

Hrajte sami nebo s přáteli
Ať už pořádáte vlastní večírek se svými kamarády, nebo se chcete bavit sami, můžete si zahrát hru Gumballova úžasná párty – a potřebujete k tomu jen jedno zařízení! Podávejte si zařízení dokola a v hraní se střídejte. Každá minihra má režim více hráčů, naráz můžou tedy hrát až čtyři, každý z jednoho rohu zařízení (to je ale šílený!). Jste zrovna sami? I tak můžete hrát úplně každou minihru proti počítač! Takže je jedno, jaký druh večírku zrovna pořádáte, se hrou Gumballova úžasná párty bude vždycky legrace!

Čtyři skvělé deskovky
Hra Gumballova úžasná párty má čtyři desky, na kterých můžete hrát se svými kamarády! Najděte cestu na klikatými větvenými chodníčky, kde každý hod kostkou může znamenat vítězství nebo porážku! Každá z desek má své triky a výzvy, které je třeba překonat. Budete první u cíle? Podívejte se, co vás čeká!
• Strašidelný dům
• Elmore
• Duhová továrna
• Prázdnota

Dvacet vzrušujících miniher
Hra Gumballova úžasná párty obsahuje dvacet úžasně zábavných miniher – od arkádovek k puzzle! Navíc, pokud máte nějakou oblíbenou hru, můžeš si ji zahrát znovu, kolikrát jen chcete v sekci Mini hry!

Vaše oblíbené postavy z Gumballova úžasného světa
"Bez kamarádů by to nebyl večírek! Můžete si vybrat ze šesti oblíbených postav ze seriálu Gumballův úžasný svět – od Wattersonových k nejlepším kámošům, včetně:
• Gumball
• Darwin
• Anais
• Penny
• Carrie
• Tobias

Než si stáhnete tuto aplikaci, vezměte na vědomí, že „Strašidelný dům“ a pět miniher je zdarma. Další desky a minihry lze zakoupit uvnitř aplikace. Nákupy uvnitř aplikace stojí skutečné peníze a budou strženy z bankovního účtu. Pokud si přejete omezit nebo nastavit, kdo z vaší rodiny smí uskutečňovat nákupy uvnitř aplikace, a kdy bude k platbám v aplikacích použito heslo, učiňte tak v nastavení vašeho zařízení.

Snímky obrazovky