REKLAMA
Alien Experience: AR

Alien Experience: AR

Ben 10

Popis

JE ČAS NA HRDINSTVÍ! Nejhorší nechvalně známí protivníci Bena Tennysona jsou zpět a vyhrožují ovládnutím světa! Je na tobě přidat se k Benovi a společně je porazit. Transformuj se
JE ČAS NA HRDINSTVÍ! Nejhorší nechvalně známí protivníci Bena Tennysona jsou zpět a vyhrožují ovládnutím světa! Je na tobě přidat se k Benovi a společně je porazit. Transformuj se do všech desíti Benových mimozemských podob a vyhrávej bitvy v 360stupňové rozšířené realitě. Získej přístup k celé škále hrdinů a objev sílu Benových nových omni-vylepšených mimozemšťanů. Bij se s padouchy v rozšířené realitě ve hře Ben 10 Alien Experience! Ponoř se do akce a staň se novým superhrdinou ve svém vlastní super dobrodružství!

POHLCUJÍCÍ SOUBOJE V ROZŠÍŘENÉ REALITĚ
Využij rozšířenou realitu ve 360stupňové akci! Padouši se na tebe řítí doslova ze všech úhlů a je na tobě, abys zachránil svět. Použij své zařízení jako radar k nalezení a zničení nekonečného zástupu nepřátel. Probij se skrz armády Circus Freaks, Počasníků a dalších poskoků, a pak si podej samotné superpadouchy, psychotického klauna Zomboza, zmutovanou člověčí Včelí královnu a mezigalaktického mimozemského vojevůdce Vilgaxe. Ti všichni na tebe čekají v této obří dynamické bitvě s padoušskými bosy.

NÁLOŽ MIMOZEMSKÝCH SCHOPNOSTÍ
Jasně, tví nepřátelé jsou v přesile, ale máš k dispozici Ben 10 mimozemšťany! Díky transformaci z tebe může být omni-vylepšený Čtyřhnát, Diamantovec, Horkohlav, Pušivec, Révoun, Kanoňák, Šedá Hmota, Akcelerátor, Prouďák nebo Šokval. Můžeš využívat jejich úžasné mimozemské schopnosti a své nepřátele porazit.

Ponoř se do světa Bena 10 ve hře BEN 10 ALIEN EXPERIENCE!

Snímky obrazovky