REKLAMA
Omnitrix Hero

Omnitrix Hero

Ben 10

Popis

Bouchej, kopej a vrážej do nekonečné armády nepřátelských robotů spolu s mimozemšťany ze seriálu Ben 10 v této adventuře s názvem Hrdina Omnitrixu! Transformuj se v Horkohlava, Akc
Bouchej, kopej a vrážej do nekonečné armády nepřátelských robotů spolu s mimozemšťany ze seriálu Ben 10 v této adventuře s názvem Hrdina Omnitrixu! Transformuj se v Horkohlava, Akcelerátora a Šokvala a bojuj proti Paromorovým robotům v úžasných bleskových bitvách. Je čas, aby tvé útoky způsobily nepříteli co největší škody!

Díky jednoduchému ovládání klepnutím a potažením můžeš skočit rovnou do akce, ale rychlé souboje a různé útoky nepřátel prověří tvou schopnost reakce i bitevní strategie. Sbírej ozubená kolečka a vylepšuj si díky nim schopnosti svých mimozemšťanů, aby byli rychlejší, silnější a odolnější. Využij jejich výjimečných schopností a zkus se probojovat do vysokého skóre!

ZÁTAH NA PAROMORA
Paromor vypustil do světa svoji armádu steampunkových robotů! Nyní bude muset Ben 10 použít své mimozemské síly, aby je zastavil. Hraj jako Omni-vylepšený Horkohlav, Akcelerátor nebo Šokval a odrážej nekonečné útoky robotických nepřátel.

NONSTOP AKCE
Pomocí klepnutí a potažení můžeš útočit a bránit se a okoukat jedinečné útočné chvaty neúnavné nepřátelské armády robotů!

SPOUSTA UPGRADŮ
Přidej do svého arzenálu nové schopnosti. Zvyšuj staty a staň se silnějším a rychlejším. Odemykej upgrady, které ti dodají bonusy v bitvě navíc. Při každé hře najdeš nové a nové způsoby, jak se zlepšit!

POSTUPUJ V ŽEBŘÍČKU A BUDEŠ SILNĚJŠÍ
Dostat se nejvyšší úroveň? Žádný problém! Obětuj některé své zdroje a postup o úroveň výš, s novými odemknutými možnostmi a vyššími levely budeš ještě mocnější.

Ovládni mimozemšťany Ben 10 a překonej své nejlepší skóre ve hře Hrdina Omnitrixu!

Snímky obrazovky