REKLAMA
Super Sliz Ben

Super Sliz Ben

Ben 10

Popis

Ben 10: Super Sliz Ben je hra, která se inspirovala bezplatnou F2P hrou k seriálu Gumball Útok Super slizu. Tentokrát jsou výzvy a překážky větší lepší a SLIZOVATĚJŠÍ než kdy dřív!
Ben 10: Super Sliz Ben je hra, která se inspirovala bezplatnou F2P hrou k seriálu Gumball Útok Super slizu. Tentokrát jsou výzvy a překážky větší lepší a SLIZOVATĚJŠÍ než kdy dřív! Hraj v roli všech deseti Benových mimozemšťanů se superschopnostmi a vylez co nejvýš ti tvé dovednosti dovolí. Vyhýbej se přitom překážkám a sbírej mince. Po cestě najdeš skvělá Omni-vylepšení a zábavné kostýmy, stejně jako různé klobouky a stvoření s bonusovými schopnostmi, které ti pomohou ještě víc!

SLIZ BĚŽÍ
Utíkej, skákej, šplhej a uteč slizu! Ale nebude to jednoduché – musíš čelit letícím koulím slizu, nepřátelským bytostem, mizícím blokům a mnoha dalším záludným pastem a rizikům, které potkáš po cestě při snaze získat lepší skóre. Jak vysoko se dostaneš, než tě dostihne sliz?

30 POSTAV, SE KTERÝMI LZE HRÁT
Hraj jako jeden z deseti Benových mimozemských hrdinů včetně Čtyřhnáta, Horkohlava, Diamantovce, Akcelerátora, Kanoňáka, Šokvala, Révouna, Šedé Hmoty, Pušivce a Prouďáka, a k tomu ještě jako jejich Omni-vylepšené verze a verze s bláznivými kostýmy. Chceš vidět Šokvala jako dřevorubce? A co takhle Diamantovec jako rytíř v zářící zbroji? Máš šanci vidět oba a mnoho dalšího! Ve hře Super Sliz Ben je toho spousta nového k odemknutí!

SBÍREJ TVORY, KTEŘÍ TI POMŮŽOU
Ulov a posbírej různé tvory se zvláštními schopnostmi, kteří ti pomohou přežít déle a vyšplhat výše. Je tu Agromedvěd s legendární silou rozbíjet bloky, nebo Inkoustové oči, který ti pomůže proklouznout úrovněmi jako nic! Měj oči na stopkách a během hraní napříč úrovněmi hledej tyto nápomocné kamarády a mnoho dalších skrytých položek.

Pomoz Benovi 10 stát se nejlepším bojovníkem se slizem na světě ve hře SUPER SLIZ BEN!

Snímky obrazovky