REKLAMA
Boomerang All Stars

Boomerang All Stars

Boomerang

Popis

Hvězdy ze seriálů Boomerang All Stars se účastní v soutěži All Stars Cup, ale čí tým zvítězí?

Zvol si svůj Boomerang tým a připrav se na sedm senzačních sportovních utkání, včet
Hvězdy ze seriálů Boomerang All Stars se účastní v soutěži All Stars Cup, ale čí tým zvítězí?

Zvol si svůj Boomerang tým a připrav se na sedm senzačních sportovních utkání, včetně úplně nové fotbalové hry! Dokážeš dostat svůj tým do vedení? Všechny tvé oblíbené hvězdy mohou hrát! Mohou to být postavy ze seriálu Be Cool, Scooby-Doo, Tom a Jerry, New Looney Tunes, Rodina Hrošíků, Bunnicula, Doroty a čaroděj ze země Oz a Wacky Races! Tak směle do toho!

STAR STRIKER
Úplně nová hra v Boomerang All Stars! Skóruj ve fotbale a střílej na pohyblivý terč v bráně. Dokážeš se míč dostat přes brankáře a získat nejvyšší skóre?

SUPER GOALIE
Úplně nová hra v Boomerang All Stars! Ve hře Super Goalie musíš zachytit fotbalové míče po tom, co vyletí z kanónů. Nenech ani jeden proklouznout mezi prsty a zachovej chladnou hlavu, když začnou lítat jeden za druhým!

BASKET ZORB
Basket zorb je basketbal tak trochu jinak: musíš skórovat sám sebe! Zamiř s bublinami, ve kterých jsou tvé oblíbené postavy z Boomerang a snaž se trefit přímo do koše. Jak vysoko dokážeš dostat své skóre?

BEACH POGO
Připrav se , pozor, pogo! Skákej od míče k míči na pogo tyči. Opatrně vybírej správný úhel a načasování a snaž se neskončit ve vodě!

ROCKET RACKET
Projeď se na raketě! Leť na raketovém skateboardu a tref tenisovou raketou co nejvíc letících míčků. Hlavně se ale vyhni bowlingové kouli!

RUBBER RING RACE
Je čas potrápit vlny! Projeď se na nafukovacím kruhu v divokém vodním závodě plném skoků, překážek a několika bláznivých překvapení. Dokonči závod co nejrychleji a dostaň se na první příčky s nejvyšším skóre! Na značky, připravit a jedem!

SKY DIVE
Neohroženě a vzhůru do oblak! Vrhni se volným pádem z výšky a posbírej všechny zlaté kroužky na cestě k zemi. Dej si ale pozor na ptáky, krabice a letadla. Dokážeš přistát v centru terče se svým padákem?

Snímky obrazovky