REKLAMA
BMX Champions

BMX Champions

Cartoon Network

Popis

Zábavná hra – závod na kolech. Sbírej mince, závoď a vyhrávej! Hraj jako tví oblíbenci z CN seriálů: Gumballův úžasný svět, Mladí Titáni, do toho! a Craig od potoka!
V této jedno
Zábavná hra – závod na kolech. Sbírej mince, závoď a vyhrávej! Hraj jako tví oblíbenci z CN seriálů: Gumballův úžasný svět, Mladí Titáni, do toho! a Craig od potoka!
V této jednoduché a rychlé závodní hře, ve které se jezdí na kole jako o život, projíždíte zábavnými tratěmi se skoky a smyčkami. Ať už vás baví kaskadérské kousky, jízda na jednokolce, jízda v terénu, jízda na čas, nebo jen ta rychlost, ve hře BMX Champions předvedete své nejlepší schopnosti, zatímco budete manévrovat skrz překážkový chaos! Hrajte za svou oblíbenou postavu z Cartoon Network, naskočte na upravené kolo a porovnejte síly s ostatními postavami z Cartoon Network. V této bláznivé závodní dráze budete potřebovat rychlost, rovnováhu a sílu až do cíle!

BMX Champions je jednoduchá, ale zábavná závodní hra, ve které musíte projet trať a snažit se jako první projet cílovou čárou. BMX Champions obsahuje závodní tratě plné kopců, zatáček, ostrých hran a mnoha dalších překážek, které zvyšují náročnost hry. Závoďte na kole jako nikdy předtím a provádějte salta vpřed i vzad, určitě se budete bavit při šílených kouscích a kotrmelcích! Díky několika závodním tratím, které musíte zvládnout, na vás čeká spousta mincí, které můžete sbírat a vydělávat, na cestě k odemknutí speciálních vylepšení pro přizpůsobení vašeho kola!

BMX Champions nabízí nekonečné možnosti přizpůsobení s 11 unikátními rámy včetně chopperu, bmx, dirt bike a motorky až po bláznivé motokáry, buginy, hotdogy a dokonce jednorožce! K dispozici je 20 bláznivých kol spolu s 10 dalšími doplňky, které vylepší váš jedinečný vzhled. Nestačí vám to? No, co takhle sprejovací kabina, která hráčům umožňuje přizpůsobit si základní barvy rámu, A K TOMU 21 typů stop, které po sobě můžete zanechat, aby je mohli obdivovat vaši soupeři!​

HLAVNÍ PRVKY
- Hra s fyzikou jízdy a překonávání překážek​
- Hraj v rolích tvých oblíbenců ze seriálů CN
- Vyhraj v soutěžích s několika závody
- Nekonečno možností dotvořit si kolo podle sebe
- Získej mince a odemykej přístup ke speciálním vylepšením
- Díky pravidelným turnajům se můžeš stát šampionem

UPRAV SI KOLO
- 11 typů ‚rámů‘​
- 20 typů ‚kol‘  
- 10 ‚dekoračních‘ předmětů​
- 21 stop (kola za sebou mohou nechat stopu jako v TRONu) ​
- Sprejovací kabina, kde můžeš upravit barvu rámu a kol 
- 10 barev nátěru 

ZÁVODNÍCI
- Gumballův úžasný svět: Gumball, Anais, Darwin, Richard, Nicole​
- Mladí Titáni, do toho!: Robin, Starfire, Cyborg, Raven, Beast Boy​
- Jablko a Cibule: Jablko, Cibule​
- Craig od potoka: Craig, Kelsey, JP, Jessica​
- Mezi námi medvíďaty: Grizz, Panda, Leďák

TURNAJE
Zúčastni se pravidelných Šampionátů BMX a získej šanci zazářit na předních pozicích žebříčků těch nejlepších hráčů.​

Snímky obrazovky