REKLAMA
Cartoon Network Párty Sprint

Cartoon Network Párty Sprint

Cartoon Network

Popis

Když se banda zloduchů vecpe na večírek, který pořádá Ben 10, parta z Úžasného Gumballova světa a medvědí bratřize seriálu Mezi námi medvědy, je na tobě, abys je pěkně vytrestal! V
Když se banda zloduchů vecpe na večírek, který pořádá Ben 10, parta z Úžasného Gumballova světa a medvědí bratřize seriálu Mezi námi medvědy, je na tobě, abys je pěkně vytrestal! Vybírej z více než desítky postav, včetně Gumballa, Darwina, Anais, Penny, Grizze, Pandy, Leďáka, Horkohlava, Čtyřhnáta, Akcelerátora a Šokvala, pak se pusť do akce a porážej zloduchy.

Překonávej překážky a odrážej se od nepřátel. V závodním tempu doběhni do cíle v superzábavných plošinových úrovních! Pobij všechna monstra, duchy, drony a karate holuby, co můžeš! Naplň svůj kombometr a získej neuvěřitelnou rychlost! Našetři si zásoby mincí a nakup si vylepšení a výstroj, anebo obohať svůj šatník o skvělé kostýmy a zábavné klobouky na večírek!

NASBÍREJ 10 POSTAV!
Odemkni přístup k deseti úžasným postavám ze seriálů Ben 10, Mezi námi medvědy a Úžasný Gumballův svět! Hraj jako Čtyřhnát, Horkohlav, Akcelerátor, Gumball, Darwin, Anais, Penny, Grizz, Panda a Leďák!

TŘI VZRUŠUJÍCÍ SVĚTY!
Proklesti si cestu různými světy inspirovanými prostředím ze seriálů Ben 10, Mezi námi medvědy a Úžasný Gumballův svět. Přeběhni po špičkách stromů obrovského lesa, přeskákej přes hromady odpadků největšího sběrného dvora, anebo povol tempo v úžasném tropickém ráji!

JAKO BLESK!
Sprintuj přes překážky a nepřátele a pospíchej do finiše v různých bláznivých úrovních! Pobij všechna monstra, duchy, drony a karate holuby, co můžeš! Naplň svůj kombometr a získej neuvěřitelnou rychlost!

ÚŽASNÁ VYLEPŠENÍ!
Našetři si zásoby mincí a nakup si vylepšení a výstroj! Každá položka ti nabídne nějaké vylepšení ve hře, jako je například dvojitá rychlost, život navíc, bublinové štíty nebo kladivo!

PÁRTY KOSTÝMY!
Oslavuj v úžasném stylu s jedinečnými kostýmy pro všech deset postav. Rozproudi zábavu s vtipnými klobouky ze seriálů jako Čas na dobrodružství, Raketové holky, Steven Universe a řady dalších!

Párty sprint – ať je párty v plném proudu!

Snímky obrazovky