REKLAMA
Hurá za Medvědy

Hurá za Medvědy

Mezi Námi Medvědy

Popis

Překonej všechny zádrhely! Pomoz medvědům v jejich každodenních dobrodružstvích v šesti různých mini hrách. Panda se musí stát tím nejlepším baristou ve městě. S Leďákem se zdokona
Překonej všechny zádrhely! Pomoz medvědům v jejich každodenních dobrodružstvích v šesti různých mini hrách. Panda se musí stát tím nejlepším baristou ve městě. S Leďákem se zdokonalíš v bojovém umění. Užij si všeho jídla na tržišti s Grizzem. Schválně, jak vysoké skóre získáš v každé z her!

OVLÁDNI MINI HRY
• Fotostánek – Použij nálepky a vytvoř Pandovi to nejlepší selfíčko. Vyfoť Pandu a pak přetáhni ty správné nálepky a doplňky a dostaneš body a energii.
• Parádní otočka – otáčej Leďákovy palačinky, aby byly dokonalé. Švihni telefonem jako s pánvičkou a otoč palačinku. Čím rychlejší švihnutí, tím výše palačinka poletí. Snaž se ji otočit co nejvícekrát!
• Medvědí kola – Zvítěz s Grizzem v jízdě na segwayi. Nakláněj zařízení pro manipulaci se segwayem. Projížděj skrze průjezdní body a získáš další energii. Pro maximální rychlost zůstaň na cestě!
• Král ochutnávek – potahuj vzorky jídla směrem ke Grizzovi. Potahuj s jídlem směrem ke Grizzovi, ale dávej pozor na zkažené jídlo - to musíš potáhnout opačným směrem!
• Bearista – Pomoz Pandovi stát se nejlepším baristou v sousedství. Nakloň své zařízení a klepni na tlačítka na obrazovce tak, abys nalil do správných hrnečků ten správný nápoj!
• V medvědím stylu – Pomoz Leďákovi zvládnout všechny pohyby během jeho tréninku. Potáhni po třech linkách, provedeš tak silnější pohyb a získáš více síly. Pro ještě více bodů musíš objet linku úplně bez chyb!

ZÁPASY S VÍCE HRÁČI
Hraj proti svým kamarádům v zápasech s více hráči! Použij režim předej a hraj a zjisti, kdo je vítěz.

ODEMKNI ODMĚNU
Hraním sbírej mince a odemkneš přístup k zábavným kostýmům, doplňkům a dekoracím pro každou z her.

Užij si legraci s různými mini hrami v roli Grizze, Pandy nebo Leďáka ve hře HURÁ ZA MEDVĚDY!

Snímky obrazovky