REKLAMA

Popis

Objevuj | Sbírej | Bojuj
Sbírání postaviček Mini Titánů je poslední trendy výstřelkou v Jump City - a Robin je tou hrou přímo posedlý! Prozkoumej celé městečko a najdi nové mini-p
Objevuj | Sbírej | Bojuj
Sbírání postaviček Mini Titánů je poslední trendy výstřelkou v Jump City - a Robin je tou hrou přímo posedlý! Prozkoumej celé městečko a najdi nové mini-postavičky, postav se výzvám, dokonči výpravy, a účastni se turnajů. To a mnohem, mnohem více v nové dynamické sběratelské a bitevní RPG hře!

77 POSTAVIČEK DO SBÍRKY
Musíš je mít všechny! Posbírej postavičky Mini Titánů z obchodů v Jump City. Každý obchod má jiné a pravidelně se mění, takže nikdy nevíš, na jaké postavičky v regálech narazíš!

Rozšiř svou sbírku postaviček Mini Titánů s figurkami každého z členů Mladých Titánů plus Terry, Kid Flashe, Titánů z 80. let, Red X, Batgirl, Silkýho a mnoha dalších překvapení!

BOJ MLADÍKŮ
Dej dohromady svůj tým a postav se bitvám tři na tři čelem! Vyměňuj a vylepšuj své postavičky, odemykej nové schopnosti při výhře v bitvách a najdi pro svůj tým tu nejlepší kombinaci! Od laserového zraku Starfire ke Kyborgovým vaflovým útokům!

Díky soubojům můžeš získat super pohyby a tahy v reálném čase, sleduj čas - tvé načasováním je klíčové a každé rozhodnutí se počítá. Přepínej mezi svými hrdiny během bitvy, předveď neuvěřitelné útoky a porážej své protivníky!

OBJEVUJ JUMP CITY
Můžeš prozkoumat úplně celé městečko Jump City! Proběhni kolem Zippyho pizzerky, koukni se na figurky v hračkářství u malého Alfreda a navštiv další místa, které znáš ze seriálu!

V Jump City se pohybuje taky dost dalších sběratelů postaviček Mini Titánů a jsou připraveni se s tebou kdykoli utkat. Nezapomínej taky na kamarády nebo nepřátele, kteří tě vyzvou na další mise a překvapení!

Splň zvláštní mise, účastni se bitevních turnajů a odemkni nové části města Jump City na své cestě za titulem Šampiona!

Snímky obrazovky